Pożyczka a BIK i zajęcie komornicze

0
383

Zajęcie komornicze czy figurowanie w bazie BIK nie musi być powodem, dla jakiego klient nie pozyska kredytu na niewielką sumę. Z myślą o tego typu odbiorcach została powołana do życia usługa pożyczki z komornikiem, która jest oferowana przez firmy pożyczkowe na uproszczonych przepisach. Wystarczy uzupełnienie wniosku online, żeby zdołać urzeczywistniać swoje plany.

Dla kogo szybka pożyczka

Tradycyjne prędkie pożyczki gotówkowe, tytułowane chwilówkami, są dawane dla jednostek, które nagle potrzebują kasy na dowolny cel. O takową pożyczkę może argumentować jednostka, jaka osiąga stałe środki utrzymania, ma dowód osobisty i ma rachunek w którymś z banków. Tryb nadania takiej pożyczki jest niesłychanie prosty: delikwent wypełnia wniosek kredytowy na stronie firmy pożyczkowej, żeby w przeciągu paru minut poznać decyzję firmy pożyczkowej. Następnym krokiem weryfikacji jest zlecenie przelewu na niedużą sumę, zwykle mniej więcej 1 zł, na rachunek w banku spółki pożyczkowej, aby na ten sam rachunek w banku została przelana udzielona pożyczka.

Od uzupełnienia wniosku do wydawania pożyczki na rachunek bankowy mijają nie więcej niż 2 dni robocze, przy czym pożyczkobiorca w przypadku 1 pożyczki powinien oprócz tego podjąć decyzję o trybie sygnowania umowy finansowej (może to zrobić online, może także podpisać dokumenty doręczone przez kuriera).

Na udzielenie pożyczki z komornikiem zdołają liczyć przede wszystkim ci kontrahenci, u których zajęcie komornicze jest skutkiem nieopłaconych mandatów czy alimentów oraz gdy są to akcje komornicze na nieduże kwoty. Ze względu na zmianę przepisów spółki pożyczkowe wydłużają termin zwrócenia pożyczki z komornikiem aż do, a nawet 24 miesięcy, podnosząc równolegle sumę pożyczki nawet do 10 000 zł.