Przestronny i bezpieczny samochód

0
251
Przestronny i bezpieczny samochód

Szukasz dobrego i przestrzennego samochodu na rodzinne wypady? Jeśli tak, wybierz Mazdę. To bezawaryjne auta, które nadają się zarówno do jazdy po mieście, jak i na dłuższe trasy. Są niezawodne, a do tego bardzo dynamiczne. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci będą z nich zadowoleni.

Przestronne i bezpieczne

Nawet najmniejszy samochód z rodziny, Mazda 2, jest bardzo przestronny i bez problemu można nim pokonywać długie trasy. Pomimo kompaktowych rozmiarów, jest bardzo zrywny i precyzyjnie się go prowadzi. Model jest naszpikowany nowoczesnymi technologiami. To sprawia, że jest bardzo bezpieczny. System wspomagania hamowania jest pomocny w ruchu miejskim. Kiedy poprzedzający nas samochód jest w zbyt bliskiej odległości, włącza się system ostrzegawczy. Z kolei system monitorowania poprzecznego jest przydatny podczas cofania. Monitoruje, czy za nami jest jakaś przeszkoda i czy można spokojnie cofać. Driver Alert natomiast ostrzega, kiedy kierowca robi się senny i znużony. Wtedy włącza się alarm. To sygnał, żeby się zatrzymać i odpoczął, bo dalsza jazda nie ma już większego sensu. Dodatkowo nowo produkowane Mazdy są zbudowane z lekkiej stali o podwyższonej odporności. To sprawia, że w razie wypadku jesteśmy mniej narażeni na uszczerbek na zdrowiu.

Dobierz samochód dla siebie

Oferta samochodów marki Mazda jest bardzo różnorodna. Bez problemu można znaleźć odpowiedni model. Dla osób, które szukają typowo miejskich pojazdów, idealna będzie Mazda 2. Z kolei dla tych, którzy lubią bardziej przestronne auta lepszym pomysłem będą Mazda 3 lub Mazda 6. To bardzo komfortowe modele, które jedocześnie są zrywne i łatwo się je prowadzi. Nadają się zarówno jako auto firmowe, jak i typowo rodzinne. Są też typowe crossovery i suvy. Żeby wybór był jeszcze łatwiejszy można skorzystać z jazdy próbnej. Dealer Mazda Zabrze ustali z nami najbardziej dogodny termin. W ten sposób będziemy mieli okazję zobaczyć, jak naprawdę prowadzi się takie auta. Jazda testowa trwa ok 30 minut. Jest podzielona na dwa etapy. W pierwszym dealer Mazda Zabrze demonstruje właściwości samochodu i objaśnia podstawowe funkcje, w drugim samochód prowadzi już potencjalny nabywca. To pozwala przekonać się, jak Mazda jest prosta i dynamiczna w prowadzeniu, a także dobrać model, który najbardziej nam się podoba. Jeśli nie mamy w danej chwili takiej gotówki, można skorzystać z systemu Mazda Finance i otrzymać atrakcyjny system dofinansowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here