Legalni bukmacherzy w internecie – najpopularniejsze firmy w Polsce

0
163
zakłady sportowe online

Analizujesz ten temat bardzo dokładnie? Chcesz dowiedzieć się, jakie zakłady sportowe online są w tym momencie zdecydowanie najbardziej popularne na terenie Polski? Gdzie warto mieć konto? Jakie przywileje z tego tytułu czekają na nowych użytkowników? Dowiedz się o najbardziej popularnych firmach bukmacherskich, które z roku na rok kalendarzowy mają coraz więcej Klientów. Zapoznaj się m.in. z promocjami, które są oferowane przez te podmioty hazardowe.

Popularny bukmacher STS

Aktualnie na pierwszym miejscu – pod kątem m.in. popularności – znajduje się na pewno ta firma bukmacherska. Warto już teraz zaznaczyć, że STS to podmiot hazardowy o wyjątkowo sporym doświadczeniu. W końcu ta firma bukmacherska oferuje zakłady wzajemne już od 1997 roku. Na początku zainteresowani gracze mogli typować przede wszystkim w punktach stacjonarnych. Nadal taka możliwość istnieje w praktyce. W końcu na terenie Polski nie brakuje wielu lokali stacjonarnych. Są one nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone. Nie ma jednak żadnego kłopotu, by typować także przez internet, czy korzystając z darmowej i zarazem bardzo przydatnej aplikacji mobilnej.

W czasie obstawiania warto zwracać uwagę m.in. na najświeższe wiadomości sportowe. Musisz być z nimi na bieżąco, aby poprawnie ocenić potencjał konkretnego klubu lub zawodnika. Warto zaznaczyć, że dobrze byłoby również posprawdzać poprzednie wyniki, spotkania bezpośrednie, czy przewidywane składy itd. W STS możesz swobodnie grać rozmaite kupony. Co jeszcze przekonuje ludzi do wyboru tego podmiotu hazardowego? Możesz liczyć na znakomite bonusy. Na dobry początek jest oferowana promocja bez depozytu. Jeśli z niej skorzystasz, to zainkasujesz 29 PLN. A musisz tylko i wyłącznie założyć konto oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Inna promocja to zaś podwojenie pierwszego depozytu. Tym sposobem możesz zainkasować 100% nawet do 1200 PLN. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje m.in. po dwie dychy na sporty wirtualne i coraz popularniejsze gry karciane.

Betfan

Coraz popularniejszym podmiotem hazardowym jest Betfan. To kolejna legalna firma bukmacherska, w której rzeczywiście warto obstawiać przeróżne wydarzenia. Nie tylko sportowe, lecz także rozrywkowe itd. Z czego słynie Betfan? Ten podmiot hazardowy oferuje znakomite bonusy na start. Każdy nowy Klient szybko zatem przekona się, że decyzja o dołączeniu do Betfan była słuszna. Na start można m.in. zainkasować cashback. Aby go zaś zdobyć, musisz tylko zarejestrować się, wpisać kod promocyjny (np. „BETONLINE”) oraz wpłacić depozyt. Od tego, jak duża będzie to suma, zależy potem to, ile finalnie otrzymasz pieniędzy. Maksymalna opcja to zaś cashback do 600 PLN. Co jeszcze oferuje dla nowych Klientów ta firma bukmacherska? To także zakład bez ryzyka. Możesz zatem obstawić swój kupon za 70 PLN bez żadnych obaw, czy wątpliwości. W razie przegranej nie stracisz bowiem swoich pieniędzy… Na nowych użytkowników podmiotu hazardowego Betfan czeka także podwojenie kolejnego depozytu. Możesz zaś uzyskać dzięki temu 100% do 1000 PLN.

Bukmacher Fortuna

Na pewno dobrze byłoby mieć konto także w firmie bukmacherskiej Fortuna. Trzeba mieć bowiem świadomość, że ten podmiot hazardowy jest legalny i zarazem hojny. Zaraz zaś dokładnie dowiesz się, co na co dzień jest oferowane dla każdego nowego usera… Warto zaznaczyć, że możesz np. liczyć na promocję bez konieczności wykonywania żadnego depozytu z Twojej strony. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpisać stosowny kod promocyjny. W ten sposób każdy nowy Klient Fortuny zainkasuje 20 PLN. Jaka jest zaś kluczowa promocja tego bukmachera? To zakład bez ryzyka. W celu jego odebrania musisz mieć konto oraz zrealizować pierwszy depozyt. Maksymalna promocja to zakład bez ryzyka nawet do 600 PLN. Co ważne, oferta Fortuny jest bardzo hojna. Możesz typować nie tylko wydarzenia sportowe, ale także np. te ze świata finansów itd. Sporym zainteresowaniem cieszy się też promocja Happy Hours. Dzięki niej możesz legalnie grać bez podatków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here