Typy bukmacherskie – gdzie znaleźć najskuteczniejsze?

0
247
typy bukmacherskie

Wielu z nas zastanawia się nad tym gdzie znaleźć najskuteczniejsze typy i tu odpowiedzią są portale społecznościowe, bo istnieje wielu chłodno myślących analityków którzy to typują wyniki i wielu z nich publikuje swoje typy na prywatnym blogu na portalu społecznościowym. Rzecz jasna tego typu typowanie w formie postów na blogu jest czytane przez wiele osób obstawiających u najpopularniejszych bukmacherów, a osoby te często komentują tego typu typowanie zgodnie z prawdą. Jednym słowem jeśli dana analiza wygląda słabo to nie pozostawią na takowej suchej nitki.

Dobre komentarze

Taki blog na portalu społecznościowym z jednymi z lepszych typów bukmacherskich to rzecz jasna blog bardziej pozytywnie komentowany. Mowa tu o tym, że na takowym pojawia się bardzo wiele pozytywnych komentarzy i co równie ważne komentarze takowe sporo mówią o tej średniej skuteczności danego typującego, a ludzie chcą wyszukać tego, który nie myli się w blisko dziewięćdziesięciu procentach przypadków. Na kogoś takiego trudno trafić, bo już wyniki takie jak te osiem na dziesięć to bardzo dobre typy, choć liczy się też i to by były one darmowymi, bo dzięki temu osoba obstawiająca chętniej zerka na dane typy. Trafia się też i tak, że typujący raz na jakiś czas pomyli się w przynajmniej kilku zakładach. Mowa tu konkretnie o tym, że przez trzy lub cztery dni nie miał wpadki, a potem trafiło się jemu aż kilka w jednym dniu. Tak rzecz jasna bywa i nie ma w tym kompletnie nic zaskakującego, bo jeśli ktoś bezbłędnie typuje w 80% przypadków, to nie może być tak, że trafi mu się osiem wygranych, potem dwie przegrane, potem znowu osiem wygranych i dwie przegrane. Właśnie tak to wyglądać nie może, bo życie to nie prosta matematyka.

Zdobywanie popularności

Wielu z nas wie o tym że typy bukmacherskie to także to zdobywanie popularności, czyli analityk typujący, który dopiero zakłada własny blog z typami musi się wsławić znaczną liczbą trafionych zakładów. Mowa tu o tym, że musi zwrócić na siebie uwagę wielu tym, że jego typy bukmacherskie są w blisko 90% trafionymi. Rzecz jasna tego typu opowieść nie może zbyt szybko zyskać tej rangi mitu, bo tu nie o to chodzi. Ludzie obstawiający muszą uwierzyć w możliwości konkretnego typującego, a do tego potrzeba rzecz jasna czasu, bo dla dość wielu nie wystarczy trafić te dziewięć razy na dziesięć i to w pierwszym dniu. Wynik takowy powinien się wyjątkowo często powtarzać i to w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

Płatne typy

Niektórzy typujący udostępniają własne typy bukmacherskie za niewielką opłatą. Mowa tu o tych, którzy chcą zarobić na swoich przewidywaniach, które to zazwyczaj są niezwykle trafnymi. Tego typu opłata w przeliczeniu na głowę nie jest wysoką i może być nawet śmieszną, ale do takiego traktowania graczy trzeba najpierw się wsławić własnymi typami, które powinny być wyjątkowo trafnymi przez kilka miesięcy lub nawet przez ponad rok. Ten etap jest ważne, bo jeśli typujący zdobędzie znaczną popularność i całą masę rewelacyjnych opinii, to może zarabiać na własnych przewidywaniach. dodatkowo poza tą opcją istnieją także portale ukazujące typy bukmacherskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here