Przegląd najnowszych gadżetów dla fanów sportu i sportowców

0
239
gadżety dla fanów sportu

Gadżety sportowe naprawdę przydają się tym, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Za pomocą tych gadżetów możesz robić wszystko – od śledzenia wyników baseballu po liczenie spalonych kalorii. Ci, którzy kochają gadżety, są często postrzegani jako niezbyt wysportowani, ale możesz im udowodnić, że się mylą! Jest tak wiele wspaniałych urządzeń do wyboru, bez względu na to, jaki sport kochasz.

Oto kilka przykładów najnowszych gadżetów dostępnych dla sportowców i miłośników sportu:

Rower stacjonarny VisCycle

Jeśli chcesz ćwiczyć w pomieszczeniu, ten nowy gadżet jest koniecznością. Symuluje uczucie, jakie można uzyskać, jadąc rowerem po prawdziwej drodze. Jest również energooszczędny, ponieważ wykorzystuje energię kinetyczną i przetwarza ją na energię elektryczną. Energia elektryczna trafia z powrotem do Twojej sieci energetycznej, dzięki czemu możesz z niej skorzystać później!

Fotel jest bardzo wygodny, a rączki są regulowane. Łatwo wszystko naprawić, aby rower stacjonarny był zgodny z Twoim rozmiarem.

Lornetka Optic 1050

Wyobraź sobie, że możesz widzieć z odległości do 35 km! Z tymi specjalnymi lornetkami optycznymi jest to możliwe. Niezależnie od tego, czy chcesz polować, wspinać się po górach, czy eksplorować teren, warto mieć tę lekką lornetkę. Mogą powiększyć obraz 1000 razy. Można je łatwo regulować, ponieważ są wykonane z gumy odpornej na wstrząsy. Dostępne są miękkie muszle oczne, które można dopasować do swoich oczu.

Laserowy kij bilardowy

Poćwicz trochę w basenie z tym zgrabnym kijem. Jest aktywowany dotykiem. Gdy tylko go dotkniesz, laser zostaje wyzwolony i pomaga pokierować strzałem. Jest widoczny na całym stole, więc możesz go dokładnie wyrównać. Możesz oszczędzać energię baterii, wyłączając czujnik dotykowy. Ten poręczny gadżet jest zasilany trzema bateriami 1,5 V. Zamów w odpowiedniej firmie, a część baterii otrzymasz gratis!

Widoczna wyszukiwarka piłek golfowych

Załóż te okulary, a bez problemu znajdziesz swoją piłkę! Zostały zaprojektowane tak, aby blokować niektóre kolory, dzięki czemu światło odbite od białych piłek golfowych jest wyraźniejsze i łatwiejsze do zobaczenia. Okulary są dostępne w dwóch stylach: Fit-Over i Wraparound. Jeśli już nosisz okulary, wystarczy, że założysz na nie soczewki Fit-Over.

Wózek Golfowy

Ten najnowszy gadżet dla golfistów da Ci szansę na ćwiczenia! Możesz spacerować po polu bez konieczności noszenia toreb. Po prostu umieść sprzęt na zdalnym uchwycie, przypnij mały nadajnik do paska i gotowe. Caddie będzie przez cały czas pozostawał pięć stóp za tobą. Wymaga dwóch akumulatorów 12 V i może bardzo łatwo pokonywać trudne wzgórza.

Jeśli chcesz sprawić sobie sportowy gadżet, to widzisz, że masz w czym wybierać! Dostępne są gadżety do każdego sportu, jaki można sobie wyobrazić.

Sprawdź więcej na https://lazystore.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here