Zalety i wady członkostwa w Klubie Zdrowia – ważne informacje, o których warto się zapoznać

Kluby fitness, centra fitness lub gimnastyka – wszystko to oznaczają to samo: jest to miejsce, w którym ma się utrzymać. Od ekskluzywnych centrów fitness, które oferują kompletne wyposażenie spa do prostych siłowni sąsiedzkich z najbardziej podstawowym wyposażeniem ćwiczeń, kluby fitness wypełniają to specjalne wezwanie dla tych, którzy są świadomi tego, że pozostają w kontakcie.

Jeśli myślisz o przystąpieniu do centrum fitness, ale nadal nie jesteś pewien, co masz w sklepie, po prostu przeczytaj właściwy fragment. Ten artykuł pomoże Ci podjąć decyzję, dając wady i zalety dołączenia do klubów fitness. Jeśli chcesz, aby opłacenie członkostwa w siłowni, przeczytaj i dowiedz się:

Plusy przyłączenia klubów fitness:

  1. Większość siłowni posiada szeroki wachlarz sprzętu do ćwiczeń, potrzebnych do treningu. Wszyscy wiemy, że obok niemożliwe jest zakup własnego sprzętu fitness i dlatego gimnastyki są najlepszymi miejscami, zwłaszcza w przypadku treningu siłowego.
  2. Kluby fitness mają certyfikowanych instruktorów, które pomogą Ci podczas treningu. Trenerzy ci są niezbędni szczególnie dla początkujących, którzy muszą być prowadzeni w prawidłowej formie i techniki korzystania z urządzeń ćwiczeń, aby uniknąć nadmiernego wysiłku i zranienia. Poproś kwalifikacje trenerskie przed wyjazdem, zanim przystąpisz do jakiejkolwiek siłowni.
  3. Siłownia jest miejscem treningu i psychologicznie przygotowuje się do ćwiczeń. Nikt nie idzie na siłownię, aby oguł ciało (cóż, może niektórzy to robią). Ci, którzy poważnie myślą o utracie wagi lub rozwijaniu mięśni, wiedzą, dlaczego wytrzymują rygory treningu siłowni. Po wejściu do grobowców klubu fitness, wszyscy nie myślisz nic więcej poza ćwiczeniami.

Wady Klubów Fitness:

  1. Siłownie wymagają opłat członkowskich. Jeśli pracujesz nad budżetem, może to być jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę. Choć niektóre kluby oferują zasiłek w zależności od potrzeb, większość działają na miesięcznych lub kwartalnych harmonogramach członkostwa. Inni wymagają, aby członkowie zarejestrowali się na długoterminowe kontrakty obejmujące rok lub dłużej. Unikaj tego, gdy tylko jest to możliwe, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy sala gimnastyczna jest odpowiednia dla Ciebie, dopóki nie próbujesz jej na chwilę.
  2. Udostępnia sprzęt innym użytkownikom. Podczas gdy większość siłowni dysponuje kompletną lub prawie kompletną kolekcją sprzętu ćwiczeń, nie mają wystarczająco dużo bieżni, eliptycznych lub sztangzek dla każdego użytkownika. Szanse są, będziesz musiał czekać na swoją kolej. I, jeśli zmarszczysz myśl, że użyjesz tej samej ławki wypełnionej potu kogoś innego, możesz pomyśleć dwa razy o członkostwie w siłowni, ponieważ jest to zbyt realny scenariusz, z którym musisz się zmierzyć.
  3. Twój gorączkowy harmonogram może powodować niewygodne i nieregularne przejazdy na siłownię. Aby program treningu wagi zapewniał pożądane rezultaty, konieczne jest zapewnienie zgodności z harmonogramem. Większość czasu, wymagania pracy i rodziny będą zawsze umieścić siłownię na tylnym siedzeniu, ze szkodą dla Twojego trybu fitness i opłaty członkowskiej.

Tam masz to – prawdziwą ofertę na zalety i wady członkostwa w klubie fitness. Jeśli się do tego przyzwyczaisz, we wszystkich środkach zapisać się w jednym. W przeciwnym razie lepiej być w domu, obserwując własne schematy ćwiczeń.

Wreszcie sprawdź te wyniki P90X i dowiedz się o najlepszej metodzie uzyskania kształtu w domu. Nie zapomnij też przeczytać tego postu zatytułowanego „gdzie kupić P90X”.