Znaczenie Trofeum

Otrzymanie trofeum przypomina wspomnienia z Twojego pierwszego zwycięstwa lub osiągnięcia w czymś specjalnym, zazwyczaj sportowym lub akademickim. Radość podnoszenia trofeum jest taka, którą zawsze pamiętasz, ale po latach te same chwalebne trofeum zbierają pyłu gdzieś na poddaszu lub w piwnicy. Jest ich tylu, że nie masz czasu na ich paradę. Twoja wizytówka wypełnia starzejące trofea z różnych triumfów, ale blask blasku i rdzy zaczęły wychodzić na powierzchnię.

Pamiętam zwycięstwo, otrzymanie i parowanie każdego trofeum, jaki kiedykolwiek wygrałem dla wszystkich, aby zobaczyć. Pamiętam chwałę i sławę. W tej chwili dumy nigdy nie wyglądałeś lepiej dla ładnych dziewczyn. Wszystko wydawało się być idealne. To uczucie trwało zwykle kilka dni, najwyżej tydzień, zanim dreszczyk emocji i okrążenia wokół trofeum zniknęły. Oczywiście wciąż jest gdzieś w domu blada zapomnienie, ale zostało sprowadzone do rzeczy, które najlepiej zapomnieć, ale nie.

Kiedy o tym myślisz, trofea w dzisiejszym świecie i słownictwo mogą oznaczać inne niż metalowa lub plastikowa statuetka zamontowana na podstawie. Możesz zadzwonić do swojej dziewczyny, partnera lub żony o trofeum, tylko dlatego, że jest Twoją podbojem. Możesz wybrać zadzwonić do swojego nowego Corvette trofeum, po prostu dlatego, że to dla ciebie tak wiele i warte 10 razy więcej niż to, za co zapłaciłeś. Albo może to być produkt przejęcia, a silniejsza firma kupna mniejszej niż zwykłe trofeum w wielu piórkach w kapeluszu.

Dla mnie trofea są dokładnie tym, na co mają być i reprezentować. Chwile radości i świętowania z przyjaciółmi lub kolegami. Uznanie osiągnięć, które miały trwać wiecznie, nie było dla kiepskich materiałów używanych do jego budowy. Pozytywnym aspektem trofeum jest to, że zwykle jest to zawsze zapisywane w albumach rocznicy lub klubu sportowego. Jeśli zdarzy ci się zapomnieć o jednym z wielu trofeów, z którymi wygrałeś w czasie wakacji, zawsze będzie ktoś, kto zauważy Twoje zdjęcie lub zastanawiasz się, co Ci się stało.

Życie samo w sobie jest trofeum. To dobry prezent, abyś trzymał się w bezpiecznym miejscu, może twoje serce.